pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 9 lipca 2020
  • wyświetleń: 2892

Podsumowanie "Szkoleniowych czwartków" w Samochodówce

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj

Rok szkolny, który się zakończył był wyjątkowy nie tylko z powodu zdalnego nauczania, ale również dlatego, iż rozpoczął się cykl "szkoleniowych czwartków". Zostały zorganizowane profesjonalne szkolenia branżowe dla nauczycieli oraz uczniów z technikum pojazdów samochodowych i szkoły branżowej, którzy kształcą się w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych.

Podsumowanie „Szkoleniowych czwartków” w Samochodówce · fot. PZS nr 1


Dzięki życzliwości firm KYB Europe GmbH (układy zawieszenia), Auto-Expert Leszek Ostrzołek (turbosprężarki), Schaeffler Polska (sprzęgła, koła dwumasowe, zestawy rozrządu), Diesel Serwis Tomasz Ścierski (uklady paliwowe), StachuraSzkolenia Artur Stachura, Eco Pless - Kosmetyka & autodetailing oraz Melle K2 (chemia samochodowa), uczniowie mieli możliwość szkolenia się z poszczególnych zagadnień i otrzymania certyfikatów. Zostały także zorganizowane zajęcia dodatkowe, które będą kontynuowane w kolejnym roku szkolny, a obejmować będą tematykę instalacji gazowych LPG i CNG.

Zachęcamy do rekrutacji do technikum pojazdów samochodowych, mechanika pojazdów samochodowych i mechanika motocyklowego i tym samym do udziału w "szkoleniowych czwartkach" w przyszłym roku szkolnym.

źródło: PZS nr 1

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj