pless.pl

Reklama

Edukacja

  • 1 lipca 2020
  • wyświetleń: 3284

Trzej najlepsi uczniowie klas patronackich JSW otrzymali nagrody

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZSO w Pawłowicach" podaj

Trzej najlepsi uczniowie klas patronackich Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. otrzymali nagrody roczne i listy gratulacyjne Prezesa JSW S.A. Włodzimierza Hereźniaka.

Stypendyści JSW S.A. z ZSO w Pawłowicach
Stypendyści JSW S.A. z ZSO w Pawłowicach · fot. UG Pawłowice


Mateusz Sobala - I miejsce, nagrody rzeczowe oraz 1500 zł

Uczy się zawodu technik elektryk, interesuje się sportem (tenis stołowy i piłka nożna), lubi majsterkować. Uważa, że zawód elektryk jest dobrze płatny i poszukiwani są specjaliści w tej branży. Poleca naszą szkołę młodszym kolegom!

Przemysław Tomaszczyk - II miejsce, nagrody rzeczowe oraz 1000 zł

Mieszka w Jarząbkowicach i uczy się w ZSO w zawodzie technik górnictwa podziemnego. Interesuje się sportami walki, historią, polityką oraz jestem wielkim pasjonatem motoryzacji. Poleca profil technika górnictwa podziemnego w ZSO. Jego zdaniem jest to ciekawy kierunek, nauka przebiega w fajnej atmosferze, a nauczyciele doceniają się ambicje uczniów.

Maksymilian Tyrna - III miejsce, nagrody rzeczowe oraz 800 zł

Mimo tego że musi dojeżdżać z dość daleka, bo ze Skoczowa, to naprawdę jest zadowolony z wyboru szkoły w Pawłowicach. Ceni sobie naukę w nowej pracowni technikum elektrycznego, która powstała w ZSO.

Oprócz ww. nagród uczniowie otrzymywali przez ostatnie 10 miesięcy, podobnie jak wszyscy inni uczniowie klas patronackich JSW S.A., comiesięczne stypendium w wysokości 250 zł.

BM / pless.pl
źródło: UG Pawłowice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ZSO w Pawłowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZSO w Pawłowicach" podaj