pless.pl

Reklama

Edukacja

  • 30 czerwca 2020
  • wyświetleń: 1659

Od lipca dyżur dla dzieci w goczałkowickich przedszkolach

1 lipca zostanie wznowiona działalność dwóch gminnych przedszkoli. Będzie w nich prowadzony dyżur wakacyjny.

Wznowienie działalności gminnych przedszkoli w Goczałkowicach-Zdroju jest możliwe dzięki poprawiającej się sytuacji epidemiologicznej w regionie. To też wyjście naprzeciw oczekiwaniom rodziców, dla których otwarcie przedszkoli będzie oznaczało możliwość powrotu do pracy.

Dyżur wakacyjny w Publicznym Przedszkolu nr 1 będzie prowadzony przez cały lipiec i sierpień, a w Publicznym Przedszkolu nr 2 - w lipcu. Na dyżur w obu placówkach zgłoszonych zostało łącznie ponad 20 dzieci. Godziny funkcjonowania przedszkoli w czasie wakacji zostały dostosowane do godzin podanych przez rodziców w oświadczeniach. PP nr 1 będzie otwarte w godz. 6.30-16.00, a PP nr 2 - w godz. 7.00-16.00.

Przedszkola zostały odpowiednio przygotowane na przyjęcie dzieci pod względem organizacyjnym i technicznym. Zapewniono środki ochrony osobistej, wdrożono procedury opracowane w związku z pandemią.

BM / pless.pl
źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.