Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 12 czerwca 2020
  • wyświetleń: 1463

PZS nr 1 w Pszczynie zaprasza do kontynuowania nauki w szkole

Już od poniedziałku, 15 czerwca otwiera się możliwość logowania absolwentów szkół podstawowych do wybranych szkół. Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie zaprasza do kontynuowania nauki w swojej szkole. Każdy uczeń znajdzie tu kierunek, w którym chciałby się kształcić, a zarazem taki, który jest zawodem poszukiwanym na rynku pracy.

Nowościami w szkole są zawody technik programista i magazynier-logistyk, a od nowego roku szkolnego technik spawalnictwa. Szczegóły oferty edukacyjnej oraz zasad rekrutacji znajdują się na stronie internetowej szkoły: samochodowka.pszczyna.edu.pl/ i w interaktywnym informatorze: samochodowka.pszczyna.edu.pl/media/Rekrutacja/zalacznik/2934.pdf

Zajęcia odbywają się w nowocześnie wyposażonych pracowniach: informatycznych, językowych, obrabiarek CNC (po remoncie z nowymi komputerami do programowania), grafiki i poligrafii, chłodnictwa i klimatyzacji, samochodowych, ślusarstwa, a także w spawalniach i pracowni fryzjerskiej. Obecnie powstaje nowoczesna pracownia programowania.

Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie zaprasza do kontynuowania nauki w swojej szkole


W PZS nr 1 realizowane są liczne projekty edukacyjne oraz unijne, w tym Erasmus, w ramach których uczniowie mogą odbywać praktyki i staże zagraniczne (Niemcy, Hiszpania, Anglia, Czechy, Grecja i Rumunia). W ramach zajęć praktycznych w szkole odbywają się również zajęcia prowadzone przez profesjonalne firmy szkoleniowe i specjalistów w danych zawodach. Szkoła bierze udział w wielu konkursach zarówno zawodowych jak i przedmiotowych, a także rozwijających talenty i zainteresowania.

Nie szukaj daleko! czekamy w centrum Pszczyny!

Jeżeli masz wątpliwości lub kłopoty z logowaniem, zadzwoń pod numer 32 210 36 24.

Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie zaprasza do kontynuowania nauki w swojej szkole

PZS nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.