Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 4 czerwca 2020
  • wyświetleń: 1116

Wakacyjne warsztaty z lego robotyką i nie tylko!

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na wakacyjne warsztaty z LEGO robotyką. Zajęcia będą odbywać się m.in. w Pszczynie i miejscowościach ościennych.

S.O.S. KORKI oraz JA TO WIEM - LABORATORIUM WIEDZY
Gotowi na wakacyjną zabawę i naukę w jednym?


W związku ze zmniejszeniem restrykcji wynikających ze stanu epidemii, firma "Ja to wiem - laboratorium wiedzy" z Pszczyny przygotowuje się do wznowienia warsztatów wakacyjnych z LEGO robotyki. Zajęcia będą prowadzone w małych grupach do 10 osób z zachowaniem zalecanych środków ostrożności. Trwają wstępne zapisy. Dla pierwszych zainteresowanych przewidziano rabaty.

Warsztaty odbędą się m.in. w Pszczynie, Bielsku-Białej, Jatrzębiu -Zdroju, Pawłowicach, Goczałkowicach-Zdroju, Czechowicach-Dziedzicach, Jankowicach, Zabłociu, Strumieniu, Oświęcimu, Brzeszczach, Ochabach i Tychach oraz wszędzie tam, gdzie znajdą się chętne dzieci.

Na najmłodszych będą czekać znane i zupełnie nowe klocki LEGO oraz inne zestawy, pozwalające na budowę ponad 140 nowych zabawek technicznych i programowanych robotów. Przewidziano dużo różnych atrakcji!

Zapraszamy do rezerwacji miejsc pod numerem telefonu 790 770 838.

Więcej o ofercie, a także możliwość zadawania pytań na facebookowej stronie SOS Korki Pszczyna.

S.O.S. KORKI oraz JA TO WIEM - LABORATORIUM WIEDZY


REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.