pless.pl

Reklama

Edukacja

  • 1 czerwca 2020
  • wyświetleń: 4020

Chrobry zaprasza! Rekrutacja rusza 15 czerwca

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj

Od 15 czerwca potrwa elektroniczna rekrutacja do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych. Do wyboru Chrobrego zaprasza dyrektor placówki, Renata Dyrda. Jaką ofertę przygotowała szkoła dla przyszłych pierwszoklasistów?

Liceum, Chrobry
Liceum ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego · fot. Wiktor Czosnowski / pless.pl


Witam Was w murach blisko dwustuosiemdziesięcioletniej szkoły, którą opuściły tysiące absolwentów. Byli to przedstawiciele polskiej arystokracji i mieszkańcy okolicznych miejscowości. Wielu z nich chlubnie zapisało się na kartach historii. Wielu do dziś utrzymuje kontakt z liceum.

Chrobry obecnie to nowoczesna szkoła, dobrze wyposażona, z życzliwą kadrą pedagogiczną. Daje możliwość zdobycia rzetelnego wykształcenia, które pozwala na studiowanie na wymarzonych kierunkach. Tutaj zdobędziecie certyfikaty językowe (język angielski, francuski, niemiecki). Dzięki międzyoddziałowemu nauczaniu języków obcych będziecie mogli porozumieć się w pozostałych językach tj. hiszpańskim, rosyjskim, łacinie. Szczególnie jest to przydatne w trakcie wymian i obozów językowych.

Nie zapominamy o umożliwieniu Wam udziału w olimpiadach i konkursach przedmiotowych. W I Liceum Ogólnokształcącym w Pszczynie możecie też rozwijać się artystycznie, uczestnicząc w zajęciach prowadzonych przez POPP.

Pozostaje mi tylko życzyć powodzenia na egzaminach i do zobaczenia we wrześniu.

Renata Dyrda, Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w PszczynieSzczegółowe informacje na temat rekrutacji znajdziecie na stronie: www.chrobry.pna.pl/12-rekrutacja

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj