Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 15 maja 2020
  • wyświetleń: 2750

Dobra opcja: rekrutacja do Powiatowego Zespołu Szkół nr 2

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PZS nr 2" podaj

Już niebawem rozpocznie się proces rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Pszczynie im. Karola Miarki oferuje kandydatom szeroką ofertę kształcenia, dając możliwość wyboru jednego spośród siedemnastu kierunków technicznych, rozpoczęcia nauki w Liceum Ogólnokształcącym, jak i w Szkole Branżowej Pierwszego Stopnia.W nowym roku szkolnym placówka uruchomi dwa nowe kierunki kształcenia: technik rachunkowości oraz magazynier - logistyk.

Absolwenci, opuszczając mury szkoły, będą gotowi odpowiedzieć na potrzeby nowego rynku pracy. Szkoła posiada nowoczesne pracownie do nauki wybranego zawodu oraz bogatą bazę sportową, która pozwoli na wszechstronny rozwój fizyczny uczniów.

Uczniowie PZS nr 2 odbywają zajęcia praktyczne w wyspecjalizowanych firmach o profilach zgodnych z kierunkiem kształcenia. Najlepsi z nich mogą szlifować swoje umiejętności podczas stażów zagranicznych.

Niestety w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną nie możemy zaprosić osobiście tegorocznych absolwentów klas ósmych do naszej szkoły na dzień otwarty. Wszystkich zainteresowanych uczniów i rodziców zachęcamy jednak do wirtualnego kontaktu z nami. Nauczyciele pełniący dyżur w szkole będą do Państwa dyspozycji, udzielając informacji telefonicznie.

O szczegółach i terminach poinformujemy za pośrednictwem naszej strony internetowej pzs2pszczyna.pl w najbliższym czasie. Znajdziecie tam Państwo również wszelkie informacje dotyczące oferowanych przez naszą szkołę kierunków kształcenia oraz warunków przyjęcia.

Zachęcamy do obejrzenia filmu promocyjnego.

Monika Działkowska, źródło: PZS nr 2

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

PZS nr 2

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PZS nr 2" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.