pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 5 maja 2020
  • wyświetleń: 1924

PZS nr 1 drukuje zapinki do przyłbic dla szpitala

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj

Obecna sytuacja związana z szerzącą się epidemią wymaga od nas wszystkich mobilizacji i solidarności. Dlatego Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie postanowił wesprzeć swoimi działaniami Szpital Powiatowy w Pszczynie.Dysponując drukarkami 3D, nauczycielka przedmiotów zawodowych wydrukowała zapinki do przyłbic, które wykorzystywane są w pracy medyków.

Umiejętności projektowania, programowania oraz obsługi drukarek 3D można nabyć, ucząc się w zawodzie technik grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technik programista. Zawody te niewątpliwie odpowiadają na potrzeby obecnego i przyszłego rynku pracy. Rynek pracy zgłasza coraz większe zapotrzebowanie na specjalistów z tych dziedzin.

Zapraszamy do naszej szkoły, by zdobyć zawód z przyszłością. Wszystko o zawodach przeczytacie na stronie szkoły www.samochodowka.pszczyna.edu.pl

PZS nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.