Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 28 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 3023

Z myślą o przyszłości - rekrutacja do PZS nr 1 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj

Proces rekrutacji uczniów do szkół ponadpodstawowych rusza już niebawem. Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie oferuje uczniom szeroką gamę kierunków kształcenia, zarówno w technikum, jak i w szkole branżowej pierwszego i drugiego stopnia. Jakie zawody proponuje?Nowościami w szkole są zawody technik programista i magazynier-logistyk, a od nowego roku szkolnego technik spawalnictwa. Szczegóły oferty edukacyjnej oraz zasad rekrutacji znajdziecie na stronie internetowej szkoły samochodowka.pszczyna.edu.pl/

Uczniowie PZS nr 1, realizując zdalne nauczanie, znajdują także czas na to, aby zachęcić młodszych kolegów do podjęcia nauki w naszej szkole - szkole z przyszłością! Jeśli jesteś w gronie osób, które nie podjęły jeszcze decyzji o wyborze szkoły - rozwiąż nasz quiz, posłuchaj i zapoznaj się z ofertą kształcenia w PZS nr 1!

programista.pszczyna.edu.pl/

z myślą o przyszłości - rekrutacja do PZS nr 1 w Pszczynie

PZS nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.