pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 10 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 4423

Akcja "Będzie dobrze" w Przedszkolu nr 3 w Pszczynie

Nasze przedszkole wzięło udział w akcji "Będzie dobrze". Inicjatywa zrodziła się we Włoszech i idzie na cały świat. Nie mogło jej zabraknąć w naszej placówce.Nasze przedszkolaki wykonały serca i uśmiechnięte emotikony na znak jedności i solidarności z wszystkimi, którzy teraz muszą zostać w domach. Mamy w sobie ogromną nadzieją, że sytuacja ta się jak najszybciej unormuje, ludzie przestaną chorować i wszyscy zapomnimy o koronawirusie. Tym krótkim filmikiem, do którego dołączyliśmy mobilizujący do walki utwór polskich artystów "Wszystko będzie dobrze" chcemy dodać wszystkim otuchy, aby nikt się już nie bał i udowodnić, że to tylko czas próby, który na pewno przetrwamy i wkrótce wrócimy do normalnego życia! A nasz kochane dzieci poprzez ten drobny gest - wykonane przez siebie serca i emotikony - chcą sprawić, że na twarzach wielu ludzi pojawi się uśmiech i ich dzień stanie się o wiele lepszy!

Wszystkim przedszkolakom i ich rodzicom dziękujemy za zaangażowanie i za pozytywną energię, którą przesłaliście nam wraz z dostarczonymi zdjęciami dzieci i ich prac. Życzymy wszystkim zdrowia i wytrwałości, a także dużego uśmiechu mimo wszystko. Zapraszamy na film!

Agnieszka Widera, Daria Czenczer, Adriana Worona, źródło: Przedszkole nr 3

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.