pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 24 marca 2020
  • 26 marca 2020
  • wyświetleń: 31586

Z kamerą u żubrów. Wirtualny spacer po zagrodzie tylko na pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pokazowa Zagroda Żubrów w Pszczynie" podaj

Ostatnio odwiedziliśmy z kamerą pszczyński skansen, a 26 marca po raz kolejny zachęciliśmy Was do zostania w domu, zabierając na wirtualny spacer - tym razem po Pokazowej Zagrodzie Żubrów. O mieszkańcach zagrody opowiedział jej dyrektor, Grzegorz Czembor.

Loading...


Na swej drodze napotkaliśmy nie tylko dostojnego żubra, ale także jelenie, daniele, sarny, muflony, osiołka, gęsi i wiele innych ciekawych osobników. Nie zabrakło także zagadek z życia zwierząt.

Odpowiedzi na zagadki można zostawiać w komentarzu pod transmisją na żywo na naszym Facebooku. Konkurs nadal trwa!

Ważne! Odpowiedzi na wszystkie pytania należy umieszczać w jednym komentarzu. Odpowiedzi na pojedyncze pytania w osobnych komentarzach nie będą zaliczane! Wygrywa ten, kto pierwszy rozwiąże poprawnie wszystkie zagadki. Do wygrania będą pendrive'y pless.pl oraz drobne upominki od Zagrody - do odbioru, gdy sytuacja związana z epidemią koronawirusa wróci do normy, a instytucje zostaną otwarte.

Działajmy w myśl zasady #PszczynaSobiePomagaJuż teraz zapraszamy na kolejne spacery na żywo. Śledźcie nasze zapowiedzi na portalu oraz w mediach społecznościowych.

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Pokazowa Zagroda Żubrów w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pokazowa Zagroda Żubrów w Pszczynie" podaj