Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 12 marca 2020
  • wyświetleń: 2733

[FOTO] Uczniowie PZS 1 w akcji "Daj coś kolorowego - kubek dla chorego"

Po raz kolejny Ochotniczy Hufiec Pracy w Pszczynie zaprosił społeczność PZS nr 1 do włączenia się w akcję "Daj coŚ kolorowego - kubek dla chorego".

Uczniowie PZS nr 1 w akcji „Daj coś kolorowego - kubek dla chorego” · fot. PZS nr 1


Jest to akcja zorganizowana na rzecz pacjentek szpitala onkologicznego w Gliwicach. Podczas tegorocznej akcji zebraliśmy wiele kolorowych kubków, które są naszym gestem wsparcia dla wszystkich zmagających się z chorobą.

Dziękujemy młodzieży, rodzicom, nauczycielom za życzliwość i przyłączenie się do naszej akcji (szczególne podziękowania dla klasy 3e, 2e,2b) . Kolorki zbierała również dla nas młodzież OHP z Tychów, Żywca, Siemianowic Śląskich, Pyskowic, Jaworzna, Bielska -Białej, Sosnowca, Częstochowy, Gliwic i Dąbrowy Górniczej. Tosia i Maciek (klasa 2e) w imieniu wszystkich zaangażowanych w zbiórkę przekazali kolorki gliwickim organizatorkom akcji. Korzystając z pobytu w Gliwicach odwiedziliśmy Palmiarnię Miejską.

Anna Harazin

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.