Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 5 marca 2020
  • wyświetleń: 1420

[ZDJĘCIA] Kolejne profesjonalne szkolenie dla uczniów PZS nr 1

27 lutego uczniowie PZS nr 1 wzięli udział w profesjonalnym szkoleniu KYB z zakresu układów amortyzacji i zawieszenia. Szkolenie poprowadził Pan Andrzej Chmielewski.

Kolejne profesjonalne szkolenie dla uczniów PZS nr 1 - 27.02.2020 · fot. PZS nr 1


KYB jest największym w Japonii producentem hydrauliki siłowej oraz jednym z wiodących na świecie dostawców amortyzatorów dla przemysłu motoryzacyjnego na pierwszy montaż (OE). Każdego tygodnia na całym świecie powstaje ponad milion amortyzatorów KYB. KYB posiada największą na świecie fabrykę produkującą amortyzatory zlokalizowaną w Gifu (Japonia).

Na terenie Europy znajdują się 3 fabryki KYB produkujące amortyzatory na oryginalne wyposażenie oraz na rynek części zamiennych, a także nowoczesna fabryka sprężyn zawieszenia. Ponad 4,5 miliony referencji dostępnych na magazynie KYB jest dystrybuowane przez 10 oddziałów w Europie, zapewniając najwyższą światową jakość produktu i obsługi klienta oraz wsparcie techniczne.

To już kolejne szkolenie dla uczniów PZS nr 1, w którym mają możliwość zdobywania nowych doświadczeń i umiejętności, a także zapoznawania się z najnowszymi technikami i nowinkami technicznymi.

Anna Harazin

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.