pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 26 lutego 2020
  • wyświetleń: 3439

Zumba w Przedszkolu nr 2 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przedszkole Publiczne nr 2 im. Juliana Tuwima w Pszczynie" podaj

Jak wiadomo dzieciom w wieku przedszkolnym należy zapewnić jak najwięcej ruchu oraz zabawy, nie zapominając oczywiście o bezpieczeństwie. Dlatego w naszym przedszkolu 25 lutego dzieci wzięły udział w zajęciach zumby. Spotkanie było prowadzone przez Patrycję Porczyńską, instruktorkę ze SPOT Fitness Pszczyna.

Zumba w Przedszkolu numer 2 w Pszczynie - 25.02.2020 · fot. Alina Wrobel


Dzieci z wielkim zaangażowaniem wykonywały polecenia i naśladowały ruchy instruktorki, bawiąc się przy wesołej i skocznej muzyce. Podczas takich zajęć dzieci uczą się nie tylko tańca, ale również koordynacji ruchowej oraz ćwiczą pamięć. Zumba promuje zdrowy tryb życia, kształci umiejętność ruchowe dzieci oraz uczy ich pracy zespołowej.

Głównym celem zajęć było dostarczenie przedszkolakom mnóstwo radości i pozytywnej energii. Dzieci dowiodły, że ruch jest dla nich wielką przyjemnością oraz, że nawet tak energiczny taniec jak zumba, nie jest w stanie obniżyć ich poziomu energii - wciąż było im mało i mało.

Alina Wróbel / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Przedszkole Publiczne nr 2 im. Juliana Tuwima w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przedszkole Publiczne nr 2 im. Juliana Tuwima w Pszczynie" podaj