Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 24 lutego 2020
  • wyświetleń: 3435

[ZDJĘCIA] Wesołe bałwanki w Przedszkolu nr 6

W dniu 19 lutego dzieci z grup specjalnych uczęszczające do Przedszkola nr 6 z Oddziałami Specjalnymi im. Misia Puchatka w Pszczynie, zaprosiły po raz kolejny starszych kolegów z Zespołu Szkół Specjalnych nr 3 im. Janusza Korczaka w Pszczynie oraz jego absolwentów wraz z rodzicami.

Wesołe bałwanki w Przedszkolu nr 6 w Pszczynie - 19.02.2020 · fot. Ewa Mazurkiewicz


Dzieciaki przygotowały dla swoich gości występ artystyczny. Przedszkolaki zaprezentowały się w zimowej scenerii, w strojach bałwanków. Goście mogli podziwiać taniec, ilustrowanie muzyki ruchem, a nawet... lepienie bałwanków.

Absolwenci przedszkola okazali się wspaniałymi widzami, nie obyło się bez gromkich braw. Mali aktorzy zaprosili swoich gości na słodkie co nieco. Spotkanie było dla uczniów ZSS sentymentalną podróżą do lat spędzonych w przedszkolu, mogli pobawić się ulubionymi zabawkami w swoich dawnych salach. Spotkanie dało wiele radości dzieciom. Mamy nadzieję, że wkrótce spotkamy się znowu.

Ewa Mazurkiewicz

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.