pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 13 stycznia 2020
  • wyświetleń: 3533

Jasełka w Przedszkolu nr 2 dla dzieci z Zespołu Szkół nr 3 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa Specjalna nr 23 w Pszczynie" podaj

9 stycznia starszaki z Publicznego Przedszkola nr 2 w Pszczynie w ramach współpracy zarosiły dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 23 w Pszczynie wraz z ich wychowawcami na "Jasełka".

Jasełka w Przedszkolu nr 2 dla dzieci z Zespołu Szkół nr 3 w Pszczynie - 9.01.2020 · fot. Alina Wróbel


Przedszkolaki pod okiem swoich nauczycielek przygotowały piękną scenografię przedstawiającą sceny z Narodzin Pana Jezusa. Praca nad inscenizacją pochłonęła młodym aktorom dużo pracy. Dzieci były przebrane za postacie biblijne, a cała historia była wzbogacona pięknym śpiewem oraz występami tanecznymi. Za swoją pracę, dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami i gratulacjami ze strony widzów.

Na zakończenie Jasełek głos zabrała dyrektor Przedszkola Barbara Worek, która była obecna na całym przedstawieniu, podziękowała dzieciom za zaangażowanie. Swoje słowa skierowała również w stronę przybyłej widowni, dziękując za przyjęcie zaproszenia ze strony przedszkolaków oraz składając wszystkim zebranym Życzenia Noworoczne.

Alina Wróbel, Renata Zupok

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa Specjalna nr 23 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa Specjalna nr 23 w Pszczynie" podaj