Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 22 grudnia 2019
  • 23 grudnia 2019
  • wyświetleń: 4716

Uczniowie PZS nr 2 w Pszczynie mogą korzystać z nowej siłowni

Siłownia z 15 urządzeniami do ćwiczeń powstała w budynku internatu Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Pszczynie. To największa szkoła średnia w powiecie pszczyńskim.

Siłownia PZS 2 · fot. Powiat


Powiat pszczyński zlecił dostawę i zamontowanie urządzeń w jednym z pomieszczeń internatu. Znajdują się tu m.in. przyrządy do ćwiczeń mięśni klatki piersiowej, brzucha, ud, wyciągi do ćwiczeń mięśni grzbietu, rower spinningowy czy ławki do ćwiczeń. Łącznie dostawa i montaż 15 urządzeń kosztowały niemal 32 tys. zł.

- Zależało nam na stworzeniu siłowni, która uzupełniła bazę sportową w naszej największej szkole. We wrześniu tylko do klas pierwszych przyjęliśmy ok. 600 uczniów, łącznie w placówce uczy się 1200 osób. Uczniowie mogą korzystać z różnorodnych urządzeń, robią to chętnie, z czego bardzo się cieszymy - mówi Damian Cieszewski, wicestarosta pszczyński.

new / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.