Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 16 grudnia 2019
  • wyświetleń: 1833

Jarmark Świąteczny Rady Rodziców SP 2 w Pawłowicach

Jarmark Świąteczny Rady Rodziców SP 2. Przygotowania do Jarmarku Rady Rodziców Sp2 Pawłowice trwały od niemal miesiąca.

Jarmark Świąteczny Rady Rodziców SP 2 w Pawłowicach · fot. Patrycja Kwiatoń


W tym czasie powstawały piękne ozdoby na drewnie, w szkle, kolorowe wianki. Wszystkie te dzieła tworzyli rodzice uczniów szkoły. Stroiki będą teraz tworzyć magię świąt w domach mieszkańców osiedla. To co się wydarzyło, zaskoczyło nawet nas. Niemal wszystko sprzedane co do sztuki. Jarmark miał trwać cztery dni, ale zainteresowanie było tak duże, że po dwóch dniach, kiermasz zakończono. Te dwa dni dały nam dużo pozytywnej energii i przekonania, że solidaryzm lokalny jest silny. Udało się uzbierać 2771,70 zł. To duży sukces organizacyjny Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2 w Pawłowicach. To pierwszy krok do realizacji planów wyposażenia strefy relaksu w stół multimedialny, który będzie służył celom rozrywkowym i edukacyjnym w szkole.

Należą się duże podziękowania wszystkim zaangażowanym! Dyrekcji Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Pawłowicach za wsparcie i udostępnienie pomieszczenia, gdzie powstawały świąteczne ozdoby. Pracownikom szkoły za pomoc w kwestiach organizacyjnych i porządkowych. Gminnemu Ośrodkowi Kultury za wypożyczenie namiotu. Panu Mariuszowi Królik za pomoc w transporcie i montażu stoiska. Tesco Pawłowice za przychylność, życzliwość i zgodę na Jarmark przed sklepem. Mamom, które poświęciły czas, by przygotowywać ozdoby, zorganizować jarmark. To im należą się olbrzymie brawa za zaangażowanie w ten projekt: Kasia Balas Anna Wierdak Anna Moli Wiktoria NP Sylwia Tomala Niewdana Agnieszka Walczak Ewelina Ukleja Agata Pedryc Katarzyna Bachurska Sabina Serwotka Cieszymy się, że inicjatywy Rady Rodziców spotykają się z entuzjazmem rodziców, mieszkańców i uczniów. Już zapraszamy na Jarmark wiosenno- wielkanocny. O jego szczegółach informacje będą umieszczane na bieżąco.

Patrycja Kwiatoń

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.