Nieruchomo�ci Pszczyna Nieruchomo�ci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 10 grudnia 2019
  • wyświetleń: 1421

[ZDJĘCIA] Wizyta Mikołaja w Przedszkolu nr 5 w Pszczynie

Tradycyjnie, jak co roku 6 grudnia grzecznych Przedszkolaków odwiedził Święty Mikołaj. Nastrój Mikołajek panował w przedszkolu już od samego rana. Dużo dzieci w tym dniu ubrało się na czerwono i miało czapkę Świętego Mikołaja. Wcześniej jednak dzieci zapoznały się z opowieścią o tradycji Mikołajek.

Wizyta Mikołaja w Przedszkolu nr 5 w Pszczynie - 6.12.2019 · fot. Klaudia Biegier


Dzieci starały się być grzeczne, ponieważ wiedziały, że Mikołaj obserwował je przez cały rok. Kiedy na korytarzu niespodziewanie rozległ się dźwięk dzwoneczków, dzieci szalały z radości. Każda grupa przywitała się z długo wyczekiwanym gościem przygotowaną piosenką oraz stworzyła wystawę prac plastycznych wykonanych różnymi technikami.

Mikołaj porozmawiał z każdą grupą i rozdał drobne upominki. Na koniec można było sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie. Dzieci podziękowały Świętemu Mikołajowi za odwiedziny i prezenty i czekają na kolejne spotkanie za rok.

Klaudia Biegier

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.