pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 9 grudnia 2019
  • wyświetleń: 2177

[FOTO] Dzień Świętego Mikołaja w ZSP w Pawłowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Mikołaj 2019" podaj

Dzień Świętego Mikołaja to tradycja, a przede wszystkim dzień, z którym skojarzenie jest jedno - prezent. Zarówno młodsze dzieci, jak i młodzież liczy w tym dniu, że otrzyma upominek. W Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Pawłowicach organizacji tego dnia podejmuje się Rada Rodziców, która dokłada wszelkich starań, by dzień ten dla uczniów był wyjątkowym. Nie inaczej było w tym roku.

Dzień Świętego Mikołaja w ZSP w Pawłowicach - 12.2019 · fot. ZSP w Pawłowicach


Przygotowania trwały od kilku dni. Zrodził się pomysł, co powinna zawierać paczka, nastąpiła realizacja i wielkie pakowanie 436 kolorowych worków. 6 grudnia od 8:00 AKCJA MIKOŁAJ! Klasy odwiedził sympatyczny brodacz w towarzystwie diabła i Spongeboba, który wzbudził niemałe zamieszanie i mnóstwo emocji niemal we wszystkich klasach. Były piątki, piosenki, uśmiechy i mnóstwo pozytywnej energii. Okazało się także, że wszystkie dzieci w naszej szkole to anioły i otrzymały paczki, zawierające słodki upominek, gry zręcznościowe oraz ekologiczną grę podróżną.

Paczki zostały sfinansowane przez Radę Rodziców z wpłat na komitet rodzicielski. Radna Karolina Szymaniec-Mlicka i Radny Tomasz Żuchowski w ramach prezentu dla uczniów naszej szkoły przekazali środki finansowe przeznaczone na wypożyczenie stroju Spongeboba. Nieoceniona była również pomoc rodziców zaangażowanych w organizację Dnia Mikołaja. Podziękowania dla: Krzysztofa Woryny, Anny Wierdak, Katarzyny Balas, Katarzyny Bachurskiej, Anny Molitor, Moniki Bronny. Trzeba podkreślić, że Krzysztof Woryna to już niemal etatowy Mikołaj w naszej szkole, który rok w rok poświęca czas, by być w tym dniu z nami.

Mamy nadzieję, że i w tym roku był to dla uczniów naszej szkoły niezwykle miły dzień. Cieszymy się, a zwłaszcza nauczyciele, że młodzież zadeklarowała grzeczne zachowanie przez cały kolejny rok. Tym samym już teraz Mikołaj czuje się zaproszony w przyszłym roku.

Patrycja Kwiatoń

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Mikołaj 2019

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Mikołaj 2019" podaj