Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 15 listopada 2019
  • wyświetleń: 3265

Komputer i internet nie tylko dla nastolatków

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 6 im.ks. Jana Twardowskiego w Pszczynie" podaj

Początkiem listopada odbyło się spotkanie Pań z klubu seniora działającym przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Pszczynie z wychowankami, nauczycielami i dyrekcją Szkoły Podstawowej nr 6 im. ks. Jana Twardowskiego w Pszczynie.

Komputer i internet nie tylko dla nastolatków · fot. Szkoła Podstawowa nr 6 im. ks. J. Twardowskiego w Pszczynie


Po kawie, słodkim poczęstunku i krótkim występie artystycznym w wykonaniu utalentowanych muzycznie podopiecznych SP6, goście udali się na lekcję informatyki prowadzoną przez młodzież z klasy 8. W sali komputerowej, w miłej atmosferze, bez pośpiechu i z dużą dawką cierpliwości juniorzy uczyli seniorów, jak pracować na komputerze, wysyłać pocztę czy stworzyć profil na Facebooku. Takie potkania sprzyjają wzajemnemu uczeniu się i pożytecznemu łączeniu pokoleń. Starsi stają się bardziej pewni siebie, samodzielni i zadowoleni, a młodzi uczą się szacunku, otwartości i tolerancji do drugiego człowieka.

Szkoła Podstawowa nr 6

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Szkoła Podstawowa nr 6 im.ks. Jana Twardowskiego w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 6 im.ks. Jana Twardowskiego w Pszczynie" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.