pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Edukacja

  • 1 października 2019
  • wyświetleń: 2551

[FOTO] IX Szkolny Rajd Górski Szkoły Podstawowej w Górze na Skrzyczne

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Górze" podaj

W sobotę, 28 września ruszyliśmy już dziewiąty raz na wspólny górski szlak. Tym razem atakowaliśmy Skrzyczne dwoma szlakami.

IX Szkolny Rajd Górski Szkoły Podstawowej w Górze na Skrzyczne - 28.09.2019 · fot. Katarzyna Marcińczyk-Jarek


Zgodnie z pierwotną ideą rajdu zdobywamy górę podchodząc z różnych stron, by spotkać się przy wspólnym ognisku na szczycie. Opracowaliśmy tę koncepcję w 2015 r. przy drugi Sportowym Okrągłym Stole, przy którym zasiedli przedstawiciele wszystkich klas starszych z wychowawcami.

W rajdzie wzięły udział 44 osoby: nauczyciele, pracownicy szkoły uczniowie oraz ich rodzice i rodzeństwo. Pierwsza grupa podchodziła szlakiem czerwonym od Buczkowic, druga niebieskim od Ostrego. Na szczycie Skrzycznego jak zwykle wizyta w schronisku, podziwianie widoków i ognisko!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas i wspaniałą górską przygodę. Gratulujemy wspaniałej kondycji i postawy!

Katarzyna Marcińczyk-Jarek

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Górze

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Górze" podaj