Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 26 września 2019
  • wyświetleń: 1301

[ZDJĘCIA] Spotkanie doradców zawodowych na warsztatach PZS nr 1

W poniedziałek, 23 września na warsztatach szkolnych Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie odbyło się spotkanie informacyjne dla doradców zawodowych.

Spotkanie doradców zawodowych na Warsztatach Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 - 23.09.2019 · fot. PZS nr 1


Podczas spotkania został omówiony i przedstawiony szczegółowy program i założenia tegorocznych obchodów Powiatowego Tygodnia Kariery 2019. Pracownik Powiatowego Urzędu Pracy - Kamil Marzec zachęcał do podjęcia działań i uczestnictwa w tym wydarzeniu, którego tegoroczne hasło to: "Pasja, Profesja, Powołanie". Kolejnym punktem spotkania było omówienie przez Dariusza Chromika - kierownika warsztatów szkolnych PZS nr 1 specyfiki kształcenia branżowego oraz przedstawienie przyszłościowych kierunków kształcenia w zawodach deficytowych. Ostatnim, niezwykle istotnym punktem programu było wystąpienie Mirosławy Kulczyk, zastępcy dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Pszczynie dotyczące tworzenia Wewnątrzszkolnych Systemów Doradztwa Zawodowego.

Spotkanie stało się także okazją do wymiany doświadczeń zawodowych, inspiracji oraz cennych uwag związanych z realizacją doradztwa edukacyjno - zawodowego w szkołach.

PZS nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.