Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 6 września 2019
  • wyświetleń: 1137

[ZDJĘCIA] Rozpoczęcie roku szkolnego w Zespole Szkół w Woli

2 września rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 w Zespole Szkół w Woli odbyło się w dwóch częściach. O godzinie 8.00 powitano po wakacjach uczniów klas 4-8 oraz technikum. Następnie uczniowie udali się do kościoła na uroczystą mszę rozpoczynającą nowy rok. Na godzinę 10.00 zaproszono młodsze dzieci z klas nauczania początkowego na powitanie klas pierwszych i grup zerowych.

Rozpoczęcie roku szkolnego w Zespole Szkół w Woli - 2.09.2019 · fot. ZS Wola


W uroczystości ślubowania klas pierwszych uczestniczyli: Wójt Gminy Miedźna Jan Słoninka oraz Przewodniczący Rady Gminy Miedźna Andrzej Kempny. Uczniowie klas pierwszych byli bardzo podekscytowani.W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym, pierwszacy wraz z rodzicami ślubowali być dobrymi uczniami i Polakami, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.

Po złożeniu ślubowania pani dyrektor Teresa Koczor dokonała symbolicznego pasowania na ucznia dotykając ołówkiem, jak czarodziejską różdżką, ramion pierwszoklasistów.

Życzymy wszystkiego dobrego na nowy rok szkolny całej społeczności szkolnej.

BM / pless.pl, źródło: UG Miedźna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.