Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 16 lipca 2019
  • wyświetleń: 2866

"Samochodówka" przygotowuje pracownie na nowy rok szkolny

PZS nr 1 w Pszczynie przygotowuje się na nowy rok szkolny. Obecnie na warsztatach szkolnych remontowane i wyposażane są pracownie dla technika chłodnictwa i klimatyzacji oraz technika pojazdów samochodowych.

Remonty w „Samochodówce”
Remonty w "Samochodówce"


Remontowane pomieszczenia czekają obecnie na profesjonalne pomoce dydaktyczne, które unowocześnią bazę szkoły. Współpraca z wiodącymi firmami zaowocuje dodatkowym wyposażeniem. W ramach patronatu, firma P.H.U Puchałka z Pszczyny przekazała szkole profesjonalną centralę wentylacyjną oraz materiały do ćwiczeń na zajęcia praktyczne. Firma Serwis Janosz z Pszczyny przygotowuje komorę chłodniczą, a firma VRF Sp. z o.o. - Hurtownia Techniki Klimatyzacyjnej z Żor ofiarowała część wyposażenia do powstających stanowisk klimatyzacyjnych. Z kolei nowa pracownia pojazdów samochodowych czeka już tylko na nowoczesne podnośniki.

Remonty w „Samochodówce”
Remonty w "Samochodówce"


PZS nr 1 w Pszczynie, oprócz wymienionych zawodów technika chłodnictwa i klimatyzacji oraz technika pojazdów samochodowych, prowadzi nabór do klas: technik mechanik (obrabiarki CNC), technik grafiki i poligrafii cyfrowej, technik usług fryzjerskich i technik programista. W Szkole Branżowej I Stopnia planowane jest otwarcie w nowym roku szkolnym klas w następujących zawodach: mechanik pojazdów samochodowych, ślusarz, fryzjer, sprzedawca, monter instalacji i urządzeń sanitarnych, operator obrabiarek skrawających, elektryk, elektromechanik pojazdów samochodowych, monter zabudowy i robót wykończeniowych.

Szczegóły na stronie internetowej szkoły: samochodowka.pszczyna.edu.pl/Rekrutacja,wiadomosci

Remonty w „Samochodówce”
Remonty w "Samochodówce"

BM / pless.pl, źródło: PZS nr 1

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.