pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 4 lipca 2019
  • wyświetleń: 2464

Erasmus+ w Szkole Podstawowej nr 1 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 1 im. Książąt Pszczyńskich w Pszczynie" podaj

Projekt "Flying words" to działanie w ramach programu Erasmus+ w Szkole Podstawowej nr 1 im. Książąt Pszczyńskich w Pszczynie.

Erasmus+ w SP 1 w Pszczynie · fot. Szkoła Podstawowa nr 1 w Pszczynie


Po pierwszym listopadowym szkoleniu w Hiszpanii, odbyło się kolejne, w bułgarskiej szkole w miejscowości Berkovista. Na to spotkanie każda ze szkół przygotowała prezentację na temat pierwszego etapu wykonania cyforwej książki. W naszej szkole udział w jej tworzeniu brały dwie klasy siódme oraz jedna szósta wraz ze swoimi wychowawcami.

Podczas pobytu w szkole w Bułgarii nauczycielki poznały jak funkcjonuje tamtejsza szkoła, oraz podsumowały dotychczasowe osiągnięcia naszych uczniów na tym etapie projektu. Wzięły również udział w szkoleniu, przedstawiającym kolejny etap tzw. "Microtelling" - tworzenia cyfrowej opowieści. Poza pracą nad kolejnymi zadaniami nauczycielki miały także okazję zapoznać się z tradycjami bułgarskimi, pozwiedzać okolicę oraz doświadczyć kultury tamtejszego regionu.

Wraz z pozostałymi uczestnikami zapoznały się z kolejnymi zadaniami. Tym razem uczniów czeka napisanie historyjki. Podsumowanie kolejnego etapu będzie miało miejsce w Pszczynie, w październiku 2019 roku, gdzie będziemy gościć przedstawicieli szkół biorących udział w projekcie.

Szkoła Podstawowa nr 1

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Książąt Pszczyńskich w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 1 im. Książąt Pszczyńskich w Pszczynie" podaj