Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 25 czerwca 2019
  • 5 lipca 2019
  • wyświetleń: 1731

Kawiarenka językowa dla dorosłych w Suszcu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

Wakacje sprzyjają wyjazdom i podróżom, podczas których sprawdzeniu zostają poddane nasze umiejętności językowe. Tym bardziej warto skorzystać zE spotkań z językiem angielskim prowadzonych w kawiarnianej atmosferze w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu. Spotkania poprowadzi amerykański lektor Craig Shriner i jego przyjaciele.

Spotkania są przeznaczone dla osób początkujących, które miały już jakikolwiek kontakt z językiem angielskim oraz dla wszystkich bardziej zaawansowanych, którzy chcą poćwiczyć rozmowy.

Kawiarenka językowa odbędzie się w terminie 8-12 lipca 2019 w godz.: 18:00-20:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu. Uczestnictwo w kawiarence to koszt 50 zł.

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY W SEKRETARACIE GOKU oraz przez PORTAL BILETYNA.PLl !

Informacje można także uzyskać od pn. do pt. od 8:00 do 16:00 osobiście lub telefonicznie: 32 212 44 91 w biurze GOK, ul. Ogrodowa 22, 43-267 Suszec, e-mail: aga@kulturasuszec.pl, www.kulturasuszec.pl

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.