pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 21 czerwca 2019
  • wyświetleń: 1919

Per Spasso z nagrodą za I miejsce w Śląskim Śpiewaniu 2019

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj

Kolejny sukces na koncie młodzieżowego chóru Per Spasso z POPP. Tym razem młodzież pod dyrekcją Pani Katarzyny Machnik wyśpiewała I miejsce!

per spasso koszęcin
fot. Per Spasso


Był to finał XXVI edycji Regionalnego Przeglądu Pieśni im. Prof. Adolfa Dygacza "Śląskie Śpiewanie". Przesłuchania finałowe odbyły się 9 czerwca w siedzibie Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk" w Koszęcinie. Nasza placówka miała dwóch reprezentantów czyli Per Spasso i Piano-Forte. Decyzją Jury w swojej kategorii I miejsce zdobył chór Per Spasso! W nagrodę otrzymał nagrodę pieniężna oraz zaproszenie na warsztaty do Koszęcina. Gratulujemy młodzieży i Pani dyrygent wspaniałego występu! W niedalekiej przyszłości życzymy kolejnych sukcesów. W Koszęcinie zaśpiewali: Nowak Patrycja, Pławecka Zofia, Walencik Anna, Opaszowska Agata, Blacha Katarzyna, Czernecka Joanna, Opaszowska Martyna, Kołder Nina, Maroszek Maria, Żmij Monika, Herok Izabela, Tumula Emilia, Janosz Sebastian, Czernecki Paweł, Janosz Krzysztof, Smołka Krzysztof, Gogol Bartosz, Furtok Michał, Bałuch Miłosz, Matylda Dulemba I Mirosław Lachowski.

Informacja o finale Śląskiego Śpiewania na stronie organizatora

Tu relacja z eliminacji rejonowych w Suszcu

Katarzyna Machnik, źródło: POPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POPP

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj