Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 19 czerwca 2019
  • wyświetleń: 2249

Uczniowska wyobraźnia nie zna granic

Kampania pod hasłem "Wiem..., więc jestem bezpieczny" zainaugurowana została przez Kuratorium Oświaty w Katowicach w ramach rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im.Władysława Stasiaka.

„Uczniowska wyobraźnia nie zna granic”
fot. Beata Hellwig


Działania Kampanii skoncentrowano na realizacji celów programu, wśród których najważniejsze to: wspieranie działań na rzecz społeczności lokalnej, przeciwdziałanie zjawiskom patologii, ochrona dzieci i młodzieży, edukacja dla bezpieczeństwa oraz podnoszenie kompetencji kluczowych uczniów. W ramach Kampanii zaplanowano konferencje, warsztaty dla uczniów i nauczycieli, konkursy.

6 czerwca . nastąpiło podsumowanie działań Kampanii. Z wielką radością możemy się pochwalić, że uczennica naszej szkoły - Natalia Szostak z klasy Vb zdobyła zaszczytne III miejsce w konkursie na wynalazek "Uczniowska wyobraźnia nie zna granic". Natalia odebrała nagrodę z rąk Kurator Oświaty Urszuli Bauer. Słowa podziękowania od Kurator Oświaty za udział Szkoły w Konkursie otrzymał Dyrektor szkoły mgr Beata Hellwig oraz opiekunowie konkursu mgr Iwona Ficek Jarczok, mgr Gabriela Skrzypska, mgr Agnieszka Czernecka.

mgr Iwona Ficek Jarczok
mgr Gabriela Skrzypska
mgr Agnieszka Czernecka

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.