Reklama

Edukacja

  • 14 czerwca 2019
  • wyświetleń: 6111

Uczniowie z Łąki nagrali film o wynalezieniu żarówki i wygrali konkurs

Z okazji Dnia Dziecka Akademia EMT Kids zaprosiła uczniów śląskich szkół podstawowych klas IV-VIII do udziału w konkursie EUREKA. Zadaniem uczestników było stworzenie filmu prezentującego historię wynalazku, który ich zdaniem zmienił świat. W kategorii klas IV-VI nagrodę główną przyznano uczniom ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Łące.

- Otrzymaliśmy wiele kreatywnych filmów, których twórcy wykazali się ogromnym zaangażowaniem i przygotowaniem merytorycznym. Po długich naradach jury zdecydowało, że zwycięzcami zostaną w kategorii klas kl. IV - VI uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Łące (kl. 5): Oliver Walder, Kamil Czernik, Filip Bratek. Nataniel Kowalik - poinformowali organizatorzy konkursu.

Nagrodę przyznano za film o wynalezieniu żarówki:

BM / pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Alojzego Pławeckiego w Łące" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Alojzego Pławeckiego w Łące

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Alojzego Pławeckiego w Łące" podaj