pless.pl

Reklama

Edukacja

  • 12 czerwca 2019
  • wyświetleń: 3094

[ZDJĘCIA] Sukces PZS 2 w Kuratorium Oświaty

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PZS nr 2" podaj

6 czerwca podczas podsumowania kampanii "Wiem..., więc jestem bezpieczny", Klaudia Klimaczak z klasy 1 LOB (innowacja: pedagog społeczny) odebrała wyróżnienie z rąk Kurator Oświaty Urszuli Bauer. Kampania była prowadzona w zakresie rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka w roku szkolnym 2018/2019.

Sukces PZS 2 w Kuratorium Oświaty


Klaudia otrzymała wyróżnienie w kategorii na pracę literacką "Dlaczego kręci mnie mundur? Moje plany zawodowe i osobiste". Klaudia zaprezentowała w Katowicach autorski wiersz wraz z Adamem Gąsiorczykiem z klasy 2 LOA (innowacja: mundurowa). Opiekunem Klaudii była p. Natalia M. Ruman. Słowa podziękowania od Kurator Oświaty za udział Szkoły w Konkursie otrzymała Wicedyrektor Mirosława Bienioszek.

Działania Kampanii skoncentrowano na realizacji celów programu, wśród których najważniejsze to: wspieranie działań na rzecz społeczności lokalnej, przeciwdziałanie zjawiskom patologii, ochrona dzieci i młodzieży, edukacja dla bezpieczeństwa oraz podnoszenie kompetencji kluczowych uczniów.

Natalia Ruman

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PZS nr 2

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PZS nr 2" podaj