Nieruchomo�ci Pszczyna Nieruchomo�ci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 5 czerwca 2019
  • wyświetleń: 1603

[FOTO] Sport łączy pokolenia - piknik rodzinny w ZSP w Miedźnej

W piękną, słoneczną, czerwcową sobotę, w Dniu Dziecka - 1 czerwca - w szkole w Miedźnej zapanowała radosna atmosfera zabawy. Tego właśnie dnia odbył się kolejny już Piknik Rodzinny pod hasłem " Sport łączy pokolenia - trzymaj formę". Jak na prawdziwy piknik przystało było barwnie i wesoło. Przyjazna atmosfera i dobry humor nie opuszczały wszystkich uczestników. Organizatorami imprezy byli Zespół Szkolno- Przedszkolny w Miedźnej, Rada Sołecka z Miedźnej i Grzawy, Rady Rodziców szkoły i przedszkola.

Sport łączy pokolenia - piknik rodzinny w ZSP w Miedźnej - 1.06.2019 · fot. ZSP w Miedźnej


Piknik rozpoczął się od podchodów, które prowadziły malowniczą trasą po naszej okolicy. Dzieci, młodzież, rodzice i nauczyciele mieli możliwość pospacerować po ciekawych miejscach naszych okolic i dobrze się bawić, poznając ciekawostki zamieszczone na wcześniej przygotowanych tabliczkach.

Po podchodach nadszedł czas na rodzinne spotkania na boisku szkolnym. Tam o godzinie 10.00 pani dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Miedźnej mgr Zofia Kempka rozpoczęła oficjalne Piknik Rodzinny.
Powitała zaproszonych gości, rodziców oraz dzieci i młodzież. Zaprosiła zebranych do zabawy i życzyła udanego świętowania.

Wodzirej - klaun czuwał nad atrakcjami, prowadząc szereg zabaw zwłaszcza dla najmłodszych. Kolejne atrakcje były związane z loterią fantową, w której każdy los był wygrany. Malowanie twarzy i układanie fryzur, to atrakcje cieszące się dużym powodzeniem. Były też dmuchane zamki i węże dla najmłodszych oraz krowa z pysznym mlekiem do dojenia. Na boisku można było pograć w piłkę pod czułym okiem trenera.
Podsumowano całoroczną zbiórkę makulatury a także podziękowano rodzicom szczególnie angażującym się w prace na rzecz szkoły.

Następną atrakcję przygotowali strażacy, którzy zrobili pokazy wodne. Pod opieką służb medycznych, policji i straży pożarnej czuliśmy się wszyscy bezpiecznie - za co bardzo dziękujemy.

Wsparciem dla podniebienia były domowe wypieki, wata cukrowa, lody, kiełbaski z grilla kawa, herbata i soczki. Dla każdego coś dobrego. Stanowisko sklepiku szkolnego oferowało mnóstwo łakoci i innych pyszności.

Radość była ogromna, a zabawa udana tym bardziej, że pogoda dopisała. Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji pikniku rodzinnego.

Zofia Kempka

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.