pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 15 maja 2019
  • wyświetleń: 2752

Ogólnopolski Ekologiczny Konkurs Plastyczny w Przedszkolu w Miedźnej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gminne Publiczne Przedszkole im. Marii Kownackiej w Miedźnej" podaj

"Chociaż mamy mało lat, chcemy by czysty i piękny był nasz świat" - pod tym hasłem nauczyciele i dzieci z Gminnego Publicznego Przedszkola im. Marii Kownackiej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Miedźnej z okazji "Dnia Ziemi" zorganizowały Ogólnopolski Ekologiczny Konkurs Plastyczny.

Ogólnopolski Ekologiczny Konkurs Plastyczny w Przedszkolu w Miedźnej - 05.2019 · fot. Joanna Łęcka


Celem konkursu było m.in. kształtowanie postawy proekologicznej dzieci, a był on adresowany dla przedszkolaków od 3-6 lat z całej Polski.

Na konkurs wpłynęło blisko 100 prac plastycznych, wśród których były też prace dzieci z naszego przedszkola. Zamiarem przeprowadzenia tego konkursu było zaangażowanie przedszkolaków z całej Polski. Regulamin i zasady udostępniono na profilu społecznościowym " Bliżej Przedszkola". Spośród wielu prac spełniających kryteria konkursu, komisja wyłoniła najbardziej oryginalne i pomysłowe.

Organizator konkursu pragnie serdecznie podziękować za pomoc i współpracę Nadleśnictwu Kobiór, a w szczególności nadleśniczemu Marianowi Piganowi oraz pani Annie Tarkowskiej - specjaliście do spraw edukacji i promocji nadleśnictwa.

Joanna Łęcka

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Gminne Publiczne Przedszkole im. Marii Kownackiej w Miedźnej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gminne Publiczne Przedszkole im. Marii Kownackiej w Miedźnej" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.