pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Edukacja

  • 26 marca 2019
  • 1 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 2890

Zaproszenie na Dzień Otwarty w LO w Gilowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące w Gilowicach" podaj

Za nami:

Drodzy Absolwenci Gimnazjów i Szkół Podstawowych - w dobie obecnych przemian edukacyjnych pragniemy zaprosić Was do nauki w Liceum Ogólnokształcącym im. prof. Zbigniewa Religi w Gilowicach.

Przygotowaliśmy dla Was bogatą ofertę edukacyjną, dzięki której będziecie mogli zdać maturę i dostać się na wymarzony kierunek studiów. Zapewniamy Wam wykwalifikowaną kadrę Pedagogiczną, dostęp do szerokiej gamy zajęć edukacyjnych i możliwość własnego rozwoju. U nas to Ty sam decydujesz i wybierasz przedmioty, których chcesz uczyć się na poziomie rozszerzonym. Udostępniamy Wam nowoczesną bazę dydaktyczną: laboratorium chemiczne, audiowizualną pracownię biologiczną, pełnowymiarową halę sportową oraz inne. Wszyscy staramy się o budowanie przyjaznej atmosfery, w czym będziecie mogli uczestniczyć po wybraniu naszego liceum.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły w Dzień Otwarty, który odbędzie się 1 kwietnia (poniedziałek) w godzinach 10.00 - 16.00.

Adam Graca

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Liceum Ogólnokształcące w Gilowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące w Gilowicach" podaj