pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Edukacja

  • 27 marca 2019
  • wyświetleń: 1745

Kreatywnie, wesoło i zielono w Szkole Podstawowej w Górze

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Górze" podaj

17 marca Irlandczycy na całym świecie obchodzą Dzień Świętego Patryka. Panie anglistki w naszej szkole zaproponowały jako dzień finałowy projektu piątek, 15 marca.

Kreatywnie, wesoło i zielono w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Górze - 17.03.2019 · fot. Szkoła Podstawowa w Górze


Było radośnie i oczywiście zielono. Już od poniedziałku mogliśmy oglądać na szkolnych korytarzach galerię zdjęć autorstwa pani Eweliny Raczek-Krawiec pokazujące piękno Irlandii i udowadniające, że ten kraj to prawdziwa Zielona Wyspa. Z dnia na dzień nasza szkoła stawała się coraz bardziej zielona.

W piątek mogliśmy przebrać sie na zielono, posłuchać irlandzkiej muzyki, zrobić sobie zdjęcie w szkolnej fotobudce, pomalować twarz, a także przeczytać tzw. irlandzkie błogosławieństwa oraz ważne informacje na temat Irlandii. Na języku angielskim i religii została przybliżona uczniom postać świętego Patryka. Koordynatorkami projektu były panie Ewa Zdrowak i Ewelina Raczek-Krawiec.

Katarzyna Marcinczyk-Jarek

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Górze

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Górze" podaj