pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Edukacja

  • 20 marca 2019
  • wyświetleń: 1576

Gimnastyka z przedszkolakiem - OHP i uczniowie PZS 1 w przedszkolu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj

Ochotniczy Hufiec Pracy razem z uczniami Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 odwiedził dzieci z filii Publicznego Przedszkola nr 2 w Pszczynie.

Gimnastyka z przedszkolakiem


Spotkanie przebiegało w sportowej atmosferze. Martyna i Monika przeczytały dzieciom wesołe wierszyki o sporcie - o różnych dyscyplinach sportowych, o tym, że ruch to dobra zabawa i zdrowie. Następnie młodzież zaprosiła dzieci na przygotowany przez siebie kolorowy tor przeszkód. Przedszkolaki dzielnie pokonywały poszczególne elementy toru - skakały przez linę, rzucały do celu papierowymi kulkami z gazet.

Wiktor, Angelika, Monika i Martyna czuwali nad bezpiecznym przebiegiem zabawy, pomagali pokonywać przeszkody i trafiać do celu. Każdy miał możliwość poruszać się i dobrze się przy tym bawić. Doskonałym zakończeniem gimnastyki był relaksujący koncert Wiktora, który dał popis swoich umiejętności instrumentalnych na pianinie. Chwila wspólnej zabawy w grupach zakończyła spotkanie. Dzieciom i kadrze przedszkola dziękujemy za ciepłe przyjęcie i już dziś planujemy kolejną wizytę.

Ochotniczy Hufiec Pracy

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj