Reklama

Edukacja

  • 4 lutego 2019
  • wyświetleń: 3963

[ZDJĘCIA] Bal karnawałowy w Przedszkolu Publicznym nr 7

Balony, konfetti, bibuła i małe co nieco. To wszystko przyda się na balu karnawałowym... ale bal nie odbędzie się bez przedszkolaków! To ich energia i gotowość wspaniałej zabawy sprawiła, że tegoroczny karnawał zostanie w pamięci na długo.

Bal karnawałowy w Przedszkolu Publicznym nr 7 w Pszczynie - 25.01.2019 · fot. Przedszkole nr 7 w Pszczynie


25 stycznia w Przedszkolu Publicznym nr 7 w Pszczynie odbył się bal karnawałowy. Nauczycielki przedszkola dołożyły wszelkich starań, by wystrój wprowadził dzieci w radosny, bajkowy nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy.

Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach oraz licznych zabawach zręcznościowych i ruchowych. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu. Dzieci przebrane w bajkowe postacie mogły się zaprezentować przed całą społecznością przedszkolną.

Tegoroczny bal odbył się w rytmie najbardziej znanych dzieciom przebojów. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów i zapraszamy do galerii zdjęć.

Weronika Chroszcz

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Przedszkole nr 7 w Pszczynie" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Przedszkole nr 7 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Przedszkole nr 7 w Pszczynie" podaj