Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 22 stycznia 2019
  • wyświetleń: 1677

SP w Goczałkowicach-Zdroju: Najpiękniejsze bale są w karnawale!

15 stycznia - ważna data dla społeczności szkolnej w Goczałkowicach-Zdroju - koniec pierwszego półrocza! Półmetek uczciliśmy balem karnawałowym, bo po ciężkich miesiącach pracy przyszedł czas na chwilę odpoczynku i zabawę.

Najpiękniejsze bale są w karnawale!


Klasy IV-VI najpierw przygotowały plakaty związane z karnawałem, które później ozdobiły salę balową. Następnie uczniowie przeszli metamorfozy i poprzemieniali się w księżniczki, wróżki, przedstawicieli służb mundurowych, zwierzątka, maskotki. Tak barwny korowód karnawałowych postaci udał się na salę gimnastyczną, by rozpocząć zabawę. Oprawą muzyczną zajęli się gimnazjaliści, którzy - to trzeba podkreślić - wykazali się wielką kreatywnością i talentem wodzirejskim. Dogodzili gustom muzycznym młodszych kolegów i potrafili "porwać" tłum do zabawy.

Klasy starsze SP też ten dzień spędziły karnawałowo, w bardzo radosnej atmosferze. Uczniowie klas VII-III Gim. mogli przebrać się w stroje w stylu lat 80 i nie tylko. Tego dnia na przerwach towarzyszyła im muzyka, a na chętnych przebierańców czekała popularna fotobudka.

Uczniowie klas młodszych oraz opiekunowie SU bardzo chcieli podziękować wszystkim zaangażowanym w ten karnawałowy dzień, zwłaszcza sekcji technicznej: Arturowi, Grzegorzowi, Maćkowi, Igorowi i Kubie oraz fotoreporterkom: Oliwii i Martynie.

Monika Major

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.