Nieruchomo�ci Pszczyna Nieruchomo�ci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 17 grudnia 2018
  • wyświetleń: 1553

[ZDJĘCIA] "W poszukiwaniu Miłości Maleńkiej..."

"W poszukiwaniu Miłości Maleńkiej..." pod takim tytułem młodzież i dzieci wystawiły przedstawienie świąteczne dla Seniorów z Osiedli Śródmieście i Siedlice.

„W poszukiwaniu Miłości Maleńkiej...” · fot. Grzegorz Załucki


Już tradycyjnie Szkoła Podstawowa nr 1 im. Książąt Pszczyńskich gościła w swoich murach starszych wiekiem, emerytów i rencistów z Osiedla Śródmieście i Siedlice. Po przywitaniu Gości przez władze osiedli i Panią Wicedyrektor SP 1 Dorotę Groborz, wszyscy wspólnie się pomodlili pod przewodnictwem ks. Proboszcza Damiana Gatnara.

Następnie uczniowie wystawili jasełka, które przeniosły wszystkich w magiczny świąteczny czas. Każdy mógł podjąć refleksję nad tym, czym tak naprawdę są nadchodzące święta Bożego Narodzenia. W przedstawieniu poza aktorami brał udział chórek szkolny pod przewodnictwem p. Aleksandry Niemiec oraz kilka pięknych solowych głosów. Śpiewy i przedstawienie Przeplatane były grą na skrzypcach i flecie. Całość dostarczyła widzom niezapomnianych wrażeń.

Po świątecznym przedstawieniu Seniorzy składali sobie życzenia i spożyli wspólny posiłek.

Zuzanna Ryś, źródło: Szkoła Podstawowa nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.