Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 28 listopada 2018
  • wyświetleń: 965

Reprezentantka pszczyńskiego OHP wygrała konkurs historyczny

Pod patronatem rządowego programu "Niepodległa" odbył się w OHP Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Pod wspólnym niebem".

Reprezentantka pszczyńskiego OHP wygrała konkurs historyczny · fot. OHP Pszczyna


Młodzież z całej Polski przygotowała prace w trzech kategoriach konkursowych: portfolio, prezentacja multimedialna, projekt ścieżki rowerowej lub pieszej ścieżki dydaktycznej. Reprezentująca pszczyńskie OHP - Roksana Strasz (uczennica PZS nr 1 w Pszczynie) - w kategorii prezentacja multimedialna zajęła I miejsce (prezentacja "Śladami pszczyńskich Żydów").

Podczas gali finałowej w zabytkowym Pałacu Załuskich w Iwoniczu Roksana odebrała nagrodę oraz pamiątkowy dyplom. W trakcie pobytu w Iwoniczu młodzież odkrywała uroki Podkarpacia. Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku pokazało różnorodność i bogactwo tego regionu, pozwoliło też lepiej zrozumieć ideę konkursu. W Centrum Kultury Ekumenicznej w Myczkowcach młodzież zwiedziła Ogród Biblijny, jak również Park Miniatur Sakralnych z pogranicza Polski, Ukrainy i Słowacji. Roksanie serdecznie gratulujemy sukcesu.

Ochotniczy Hufiec Pracy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.