pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Edukacja

  • 19 listopada 2018
  • wyświetleń: 3034

Święto Niepodległości w PP nr 10 w Ćwiklicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Przedszkole nr 10 w Ćwiklicach" podaj

Wychowanie do wartości i kształtowanie patriotycznych postaw uczniów to niezwykle ważne zadanie w edukacji młodego pokolenia . 100 lecie Odzyskania Niepodległości jest wspaniałą okazją do budzenia tożsamości narodowej, poznania symboli narodowych i nauki Mazurka Dąbrowskiego przez przedszkolaków.

Święto Niepodległości w PP nr 10 w Ćwiklicach - 09.11.2018 · fot. PP nr 10 w Ćwiklicach


9 listopad w Przedszkolu Publicznym nr 10 w Ćwiklicach był dniem szczególnym, który na długo zapadnie w pamięci naszych milusińskich. Cała przedszkolna społeczność, dzieci oraz pracownicy w tym dniu byli odświętnie ubrani, każdy miał biało- czerwony kotylion. Spotkaliśmy się razem w jednej sali żeby posłuchać wierszy i piosenek o naszej pięknej ojczyźnie przygotowanych przez starszych przedszkolaków oraz wzięliśmy udział w biciu rekordu "Dla Niepodległej".

W tym uroczystym dniu odbyło się też Pasowanie naszych najmłodszych przedszkolaków. Na zakończenie uroczystości dzieci zajadały pyszną biało-czerwoną galaretką owocową. Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom za przygotowanie kotylionów i odświętne ubranie dzieci.

Rada pedagogiczna PP nr 10 w Ćwiklicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Przedszkole nr 10 w Ćwiklicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Przedszkole nr 10 w Ćwiklicach" podaj