Nieruchomo�ci Pszczyna Nieruchomo�ci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 8 listopada 2018
  • wyświetleń: 1861

Pasowanie na starszego przedszkolaka w SP we Frydku

Dzień 27 października pozostanie na długo w pamięci dzieci z oddziału przedszkolnego, ponieważ odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość - pasowanie na starszego przedszkolaka.

Pasowanie na starszego przedszkolaka w Szkole Podstawowej we Frydku - 27.10.2018 · fot. Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku


Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności - dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki i taniec. Po części artystycznej dzieci obiecały: zgodnie się bawić, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pań i pilnie się uczyć.

Punktem kulminacyjnym uroczystości, zapierającym przedszkolakom dech w piersi, był moment pasowania. Wicedyrektor Karolina Brzenczek dokona uroczystego pasowania każdego dziecka na starszego przedszkolaka oraz oficjalnie nadała grupie nazwę Tęczowe Nutki. Na pamiątkę tej ważnej chwili dzieci otrzymały medal i rożek obfitości. Po uroczystym pasowaniu wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Agnieszka Janosz

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.