pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 27 października 2018
  • wyświetleń: 1505

Uczniowie z Goczałkowic-Zdroju nagrody odbiorą na Wawelu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 1 w Goczałkowicach" podaj

Piękne i oryginalne, pisane wierszem i prozą, poważne i wesołe, ale przede wszystkim mądre listy Aleksandry Jakubiec i Tymoteusza Młodzika zwróciły uwagę jury i zostały wyłonione przez kapitułę konkursu "Listy do przyszłości" spośród innych nadesłanych przez uczniów z różnych szkół w naszym kraju.

Zmagania w konkursie literackim miały trzy etapy. Wszystkie pomyślnie pokonali ósmoklasiści Szkoły Podstawowej nr 1 w Goczałkowicach Zdroju, którym serdecznie gratulujemy nietuzinkowego osiągnięcia.
Szczególną nagrodą jest bez wątpienia sama uroczystość i jej wyjątkowa oprawa. W obecności władz oświatowych, dyrektorów szkół i nauczycieli w środę 7 listopada o godzinie 12.00 na terenie Wzgórza Wawelskiego zostanie uroczyście złożona Wawelska Kapsuła Czasu z zamkniętymi w niej listami do przyszłości, które będą odczytane dopiero za 100 lat.

Cieszymy się, że wśród gości na Wawelu będą laureaci konkursu Aleksandra Jakubiec i Tymoteusz Młodzik. Życzymy im wielu sukcesów i jesteśmy z nich bardzo dumni.

Beata Hanzlik

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa nr 1 w Goczałkowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 1 w Goczałkowicach" podaj