pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 29 września 2018
  • wyświetleń: 1590

Wyróżnienie dla Liceum im. Bolesława Chrobrego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj

W piątek 28 września w auli "A" im. dr. Józefa Lisaka Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach zainaugurował kolejny rok akademicki.

Władze uczelni wręczyły specjalne "Dyplomy Uznania" dyrektorom pięciu szkół średnich, z których pochodzą jedni z najlepszych kandydatów na studia. Są to: Akademicki Zespół Szkół Ogólnokształcących w Chorzowie, Dyrektor: II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Katowicach, I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rudzie Śląskiej, I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Smolenia w Bytomiu.

Wyróżnienie dla Chrobrego

LO Chrobry

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj