Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 7 czerwca 2018
  • wyświetleń: 774

Yamaha podpisuje patronat ze szkołami w Pszczynie

W dniu 12 czerwca w Starostwie Powiatowym w Pszczynie nastąpi odnowienie umowy firmy YAMAHA Motor Europe N.V. ze szkołami, nad którymi objęła patronat w Polsce.

Przedstawiciele szkół z Warszawy, Ciechanowa, Bydgoszczy oraz Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 spotkają się, aby odnowić porozumienie o współpracy. To znaczące wydarzenie zostało objęte patronatem Pana Pawła Sadzy - Starosty Pszczyńskiego.

Patronat YAMAHY zapewnia szkołom profesjonalne szkolenia, zarówno dla uczniów jak i nauczycieli, pracę na oryginalnych programach diagnostycznych. Najlepsi uczniowie zostaną objęci szkoleniem praktycznym w serwisach YAMAHY.

Uczniowie kształcący się w PZS nr 1 w zawodzie mechanik motocyklowy będą mieli możliwość ukończenia szkoły jako certyfikowani mechanicy YAMAHY. Ponadto Firma YAMAHA wspomaga szkołę w niezwykle przydatne i podnoszące jakość kształcenia dydaktyczne materiały szkoleniowe oraz elementy wyposażenia pracowni. W trakcie podpisania nastąpi przekazanie kolejnej niespodzianki na wyposażenie pracowni w PZS nr 1.

Agnieszka Klimczok

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.