pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 27 maja 2018
  • 30 czerwca 2018
  • wyświetleń: 2806

Moto Akademia OSK3: szkolenia dla motocyklistów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "OSK3" podaj

OSK3 ma zaszczyt zaprosić Panie i Panów - wszystkich miłośników, pasjonatów oraz tych, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z motocyklami na cykl bardzo ciekawych i praktycznych szkoleń pod czujnym okiem doświadczonych motocyklistów.

Ośrodek Szkolenia Kierowców '3' Grzegorz Białas


Wytłumaczymy Ci jak bezpiecznie jeździć, jak prawidłowo się ubrać oraz jak czerpać przyjemność z jazdy w każdych warunkach. Szkolenia będą odbywały się w formie wykładów, gdzie przybliżymy Ci najważniejsze informacje o ubraniach, kaskach czy butach. Przerobimy podstawy konstrukcji motocykla, prawidłową pozycję za sterami wymarzonej maszyny oraz zwrócimy uwagę na zagrożenia z tym związane.

Druga część szkolenia obejmie praktykę, gdzie wprowadzimy w życie już zdobytą wiedzę. Nauczymy Cię jak prawidłowo trzymać maszynę i jak pracować na niej ciałem. Będziemy omawiali przeciwskręt, fiksację wzroku oraz nauczymy Cię schodzić na kolano.

Ośrodek Szkolenia Kierowców '3' Grzegorz Białas


Trzecia część będzie czymś co lubimy najbardziej... Nauka przez zabawę... Połączymy sobie przyjemne z pożytecznym. Podczas wspólnych wyjazdów i wycieczek pokażemy Ci zagrożenia wynikające z codziennej jazdy między samochodami. Opracujemy sobie strategię przetrwania by zawsze i w każdych warunkach bezpiecznie wrócić do domu.

W osiągnięciu celu pomogą nam zaprzyjaźnione firmy, takie jak: OSK3 Nauka Jazdy, De Motos, Forgemot - Motocykle i Motocykliczni.

Daj sobie szansę, by zrozumieć swój motocykl i zacznij jeździć świadomie by zawsze wrócić do celu. Celem jest dom.

Wszystkie szczegóły na stronie: www.facebook.com/Moto-Akademia-OSK3-194963814649903/

Ośrodek Szkolenia Kierowców '3' Grzegorz Białas

43-200 Pszczyna
ul. B. Chrobrego 19 (Plac Targowy)

tel. 32 447-09-10
tel. 662 077 481REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

OSK3

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "OSK3" podaj