pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Edukacja

  • 16 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 1495

Uczniowie SP we Frydku na warsztatach językowych

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku" podaj

W czwartek, 5 kwietnia uczestnicy zajęć unijnych z języka angielskiego wyjechali na warsztaty językowe do Katowic. Spotkanie zatytułowane było "Weird Britain - zwariowana Wielka Brytania" a prowadzone przez Brytyjczyka o imieniu Nick.

Uczniowie SP we Frydku na warsztatach językowych w Katowicach - 5.04.2018 · fot. SP we Frydku


W czasie warsztatów uczniowie poznali nietypowe fakty dotyczące życia w tym państwie - dziwne potrawy, zawody sportowe, zwyczaje i zabawy. Mieli również okazję wziąć udział w specjalnie dla nich przygotowanych konkurencjach. Była to wspaniała możliwość posłuchania języka angielskiego z ust native speakera oraz przełamania własnych barier językowych. Wszyscy uczestnicy z postawionymi przed nimi zadaniami poradzili sobie wyśmienicie.

Do zobaczenia wkrótce, Nick!

Karolina Brzenczek

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku" podaj