pless.pl

Reklama

Edukacja

  • 14 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 2752

Wiosna ach to ty! Kultywowanie tradycji w PP 21

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Przedszkole nr 21 im. Misia Puchatka w Pszczynie" podaj

Gdy pogoda nie zachęcała jeszcze do spędzania czasu na zewnątrz, w Przedszkolu Publicznym nr 21 im. Misia Puchatka w Pszczynie, już czuć było wiosnę.

Wiosna ach to ty! Kultywowanie tradycji w PP 21 - 03.2018 · fot. Przedszkole Publiczne nr 21


Przedszkolaki z grupy 3. zaprosiły swoich kolegów do obejrzenia pięknego przedstawienia. Młodszaki w swojej inscenizacji pomogły zimie udać się na spoczynek, a wesoły śpiew przywołał Panią Wiosnę. Wszystkie dzieci wzięły udział w tradycyjnym obrzędzie żegnania zimy. W towarzystwie pierwszych wiosennych promieni słońca, w naszym przedszkolu odbywały się przygotowania do świąt wielkanocnych.

W ramach warsztatów integracyjnych "Kolorowy przedszkolak", dzieci zapoznały się z tradycjami wielkanocnymi. Każde dziecko mogło przygotować swoją piękną, pachnącą palmę.

Przedszkolaki, jak co roku oczekiwały na Zajączka. Pięknie ozdobione koszyczki czekały na niego w przedszkolu jak i w ogrodzie. Zajączkowi udało się wypełnić wszystkie koszyczki słodkimi niespodziankami. Wielkanocne prezenty bardzo podobały się przedszkolakom, co było wypisane na ich radosnych twarzach.

Ewa Mazurkiewicz

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Przedszkole nr 21 im. Misia Puchatka w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Przedszkole nr 21 im. Misia Puchatka w Pszczynie" podaj