pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 27 marca 2018
  • wyświetleń: 2485

"Mam Talent" w Szkole Podstawowej we Frydku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku" podaj

We wtorek, 21 marca odbyła się w naszej szkole 3. edycja konkursu młodych talentów "Mam talent" w ramach Dnia Samorządności.

"Mam Talent" w SP we Frydku - 21.03.2018


Młodzi artyści mieli możliwość zaprezentowania talentu na deskach sali gimnastycznej, która na ten czas zamieniła się w salę widowiskową. Do udziału zgłosiło się 20 uczniów w różnorodnych prezentacjach. Były to popisy wokalne, taneczne, gwarowe, zręcznościowe i gra na instrumencie muzycznym. Jak się okazało, wśród uczestników najwięcej było miłośników tańca, którzy zdobyli uznanie publiczności.

Jury w składzie: Kamila Drabek, Dagmara Kluczny i Monika Bara przyznało następujące miejsca:
  • I miejsce: ex aequo Julia Mzyk z kl. 6a- popis taneczny: Karolina Nycz z kl. 6 a , Oliwia Wojciech z kl. 6a i Aleksandra Janosz z kl. 5a - popis taneczny;
  • II miejsce: ex aequo Zuzanna Żur kl. 4b - popis taneczny; Hubert Władarz kl. 3b - popis gwarowy;
  • III miejsce: Natalia Kasperczyk kl. 3b, Aleksandra Moroń, kl. 3b, Milena Staroń kl. 3b, Agata Wojtala kl. 0 - popis taneczny.
  • Wyróżnienie: Patryk Warkocz kl. 4c - popis zręcznościowy.


Zwycięzcy otrzymali nagrody, a pozostali uczestnicy drobne upominki. Wszystkim uczniom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Podziwiamy Waszą odwagę, zaangażowanie i umiejętność radzenia sobie ze stresem. Zaprezentowaliście się wspaniale - wielkie brawa!! Musimy pamiętać, że w każdym drzemie jakiś talent - trzeba go tylko w sobie odnaleźć, a potem starannie pielęgnować. Do zobaczenia za rok!

Aneta Pełka

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku" podaj