pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 15 marca 2018
  • wyświetleń: 1167

Spotkanie dialogowe dla nauczycieli i rodziców uczniów szkoły we Frydku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku" podaj

27 lutego odbyło się spotkanie dialogowe dla nauczycieli i rodziców uczniów Szkoły Podstawowej we Frydku inaugurujące realizację projektu: Szkoła współpracy - nasze wspólne działania.

Spotkanie dialogowe dla nauczycieli i rodziców uczniów Szkoły Podstawowej we Frydku - 27.02.2018 · fot. SP we Frydku


Podczas spotkania, które miało charakter informacyjno-diagnostyczny, określiliśmy wspólne doświadczenie, potrzeby i kierunki współpracy.

Głównymi zagadnieniami spotkania były:
1. Kierunki polityki oświatowej w zakresie budowania partnerstwa na rzecz edukacji.
2. Nasze dotychczasowe doświadczenia we współpracy. Co możemy wykorzystać, co wzmocnić, co zmienić? Co możemy zrobić wspólnie, a co osobno? Co możemy zrobić inaczej?
3. Profil kompetencyjny ucznia, rodzica i nauczyciela gotowego do współpracy.
4. Określenie wspólnych działań wspierających podmiotowość nauczycieli, uczniów i rodziców.
5. Wybór zespołu do opracowania projektu.
Spotkanie odbyło się w formie warsztatu i swobodnej dyskusji. Wypracowane wnioski i propozycje zostaną wykorzystane do opracowania ram projektu współpracy.

Moderatorką spotkania była pani Maria Szostak - koordynatorka kompleksowego i procesowego wspomagania szkół i placówek w powiecie pszczyńskim realizowanego przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Pszczynie.

Szkoła Podstawowa im.Stanisława Hadyny we Frydku

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku" podaj